شحن عالمي
شحن دولي قابل للتتبع مع مراجعة الوجهة والتغليف ومتطلبات الجمارك قبل الإرسال.

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | DOGE+LTC Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $0.25 | $0.00 | 0.000000 DOGE+LTC |
| Weekly | $0.00 | $1.74 | $0.00 | 0.000000 DOGE+LTC |
| Monthly | $0.00 | $7.45 | $0.00 | 0.000000 DOGE+LTC |
| Yearly | $0.00 | $90.67 | $0.00 | 0.000000 DOGE+LTC |
Daily profit trends for DOGE+LTC
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with Scrypt
Coin profitability data is being refreshed.
Compare DOGE+LTC miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() FLUMINER L2 Fluminer Current | 1 GH/S | 230 W | 230 J/Gh | $0.00 | Data unavailable | $749.00 | Viewing |

Fluminer
Current Product1 GH/S
230 W
230 J/Gh
$0.00
| Manufacturer | Fluminer |
| Model | FLUMINER L2 (1Gh) |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | Scrypt |
| Hashrate | 1 GH/S |
| Power Consumption | 230 W |
| Efficiency | 230 J/Gh |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 320x160x160(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 110 - 220V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 10 - 90 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model L2 (1Gh) from FLUMINER mining Scrypt algorithm with a maximum hashrate of 1GH/S for a power consumption of 230W
The FLUMINER L2 from Fluminer offers exceptional efficiency at 230 J/Gh, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 1 GH/S, power consumption of 230 W, and support for Scrypt algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
قراءات معمقة حول اختيار ونشر وتشغيل هذه الفئة من الأجهزة — منشورة على leedminer.com.