Spedizione globale
Spedizione internazionale tracciata con verifica di destinazione, imballaggio e requisiti doganali.

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | SC Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $3.67 | $0.00 | 0.000000 SC |
| Weekly | $0.00 | $25.70 | $0.00 | 0.000000 SC |
| Monthly | $0.00 | $110.16 | $0.00 | 0.000000 SC |
| Yearly | $0.00 | $1,340.28 | $0.00 | 0.000000 SC |
Daily profit trends for SC
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with Blake2B-Sia
Coin profitability data is being refreshed.
Compare SC miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() iBeLink BM-S3+(25Th) iBeLink Current | 25 TH/S | 3400 W | 136 J/Th | $0.00 | Data unavailable | $3,999.00 | Viewing |

iBeLink
Current Product25 TH/S
3400 W
136 J/Th
$0.00
| Manufacturer | iBeLink |
| Model | iBeLink BM-S3+(25Th) |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | Blake2B-Sia |
| Hashrate | 25 TH/S |
| Power Consumption | 3400 W |
| Efficiency | 136 J/Th |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 340x190x293(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 190 - 240V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 10 - 90 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model BM-S3+ from iBeLink mining Blake2B-Sia algorithm with a maximum hashrate of 25Th/s for a power consumption of 3400W.
The iBeLink BM-S3+(25Th) from iBeLink offers exceptional efficiency at 136 J/Th, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 25 TH/S, power consumption of 3400 W, and support for Blake2B-Sia algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
Letture approfondite su come scegliere, distribuire e gestire questa classe di miner — pubblicate su leedminer.com.