グローバル配送
配送先、梱包、通関要件を事前確認し、追跡可能な国際配送で手配します。

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | ZEC Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $1.24 | $0.00 | 0.000000 ZEC |
| Weekly | $0.00 | $8.71 | $0.00 | 0.000000 ZEC |
| Monthly | $0.00 | $37.32 | $0.00 | 0.000000 ZEC |
| Yearly | $0.00 | $454.12 | $0.00 | 0.000000 ZEC |
Daily profit trends for ZEC
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with Equihash
Coin profitability data is being refreshed.
Compare ZEC miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Antminer Z15j - Used Bitmain Current | 320 KH/S | 1152 W | 3.6 J/kSOL | $0.00 | Data unavailable | $2,000.00 | Viewing |

Bitmain
Current Product320 KH/S
1152 W
3.6 J/kSOL
$0.00
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | Antminer Z15j (320Kh) - Used |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | Equihash |
| Hashrate | 320 KH/S |
| Power Consumption | 1152 W |
| Efficiency | 3.6 J/kSOL |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 428x195x290(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 12V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 5 - 95 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model Z15j from Bitmain mining Equihash algorithm with a maximum hashrate of 320 KH/S for a power consumption of 1152 W
The Antminer Z15j - Used from Bitmain offers exceptional efficiency at 3.6 J/kSOL, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 320 KH/S, power consumption of 1152 W, and support for Equihash algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
この種類のマイナーの選び方・導入・運用について、leedminer.com に公開された深堀り記事。