グローバル配送
配送先、梱包、通関要件を事前確認し、追跡可能な国際配送で手配します。
右-2.png)
Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | DOGE+LTC Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $4.23 | $0.00 | 0.000000 DOGE+LTC |
| Weekly | $0.00 | $29.64 | $0.00 | 0.000000 DOGE+LTC |
| Monthly | $0.00 | $127.01 | $0.00 | 0.000000 DOGE+LTC |
| Yearly | $0.00 | $1,545.26 | $0.00 | 0.000000 DOGE+LTC |
Daily profit trends for DOGE+LTC
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with Scrypt
Coin profitability data is being refreshed.
Compare DOGE+LTC miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() ElphaPex DG1+ - Used ElphaPex Current | 14 GH/S | 3920 W | 280 J/Gh | $0.00 | Data unavailable | $1,250.00 - $1,255.00 | Viewing |
右-2.png)
ElphaPex
Current Product14 GH/S
3920 W
280 J/Gh
$0.00
| Manufacturer | ElphaPex |
| Model | ElphaPex DG1+ (14Gh) - Used |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | Scrypt |
| Hashrate | 14 GH/S |
| Power Consumption | 3920 W |
| Efficiency | 280 J/Gh |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 432.8x196x287(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 200 - 240V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 5 - 95 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model DG1+ – Used from ElphaPex mining Scrypt algorithm with a maximum hashrate of 14 GH/S for a power consumption of 3920 W
The ElphaPex DG1+ - Used from ElphaPex offers exceptional efficiency at 280 J/Gh, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 14 GH/S, power consumption of 3920 W, and support for Scrypt algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
この種類のマイナーの選び方・導入・運用について、leedminer.com に公開された深堀り記事。