Envio global
Envio internacional rastreável com verificação prévia de destino, embalagem e requisitos alfandegários.

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | ZEC Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $3.07 | $0.00 | 0.000000 ZEC |
| Weekly | $0.00 | $21.52 | $0.00 | 0.000000 ZEC |
| Monthly | $0.00 | $92.24 | $0.00 | 0.000000 ZEC |
| Yearly | $0.00 | $1,122.29 | $0.00 | 0.000000 ZEC |
Daily profit trends for ZEC
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with Equihash
Coin profitability data is being refreshed.
Compare ZEC miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Antminer Z15 Pro (860Kh) - Used Bitmain Current | 860 KH/S | 2847 W | 3.31 J/kSOL | $0.00 | Data unavailable | $6,925.00 | Viewing |

Bitmain
Current Product860 KH/S
2847 W
3.31 J/kSOL
$0.00
| Manufacturer | Bitmain |
| Model | Antminer Z15 Pro (860Kh) - Used |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | Equihash |
| Hashrate | 860 KH/S |
| Power Consumption | 2847 W |
| Efficiency | 3.31 J/kSOL |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 428x195x290(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 200 - 240V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 10 - 90 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model Z15 Pro – Used from Bitmain mining Equihash algorithm with a maximum hashrate of 860 KH/S for a power consumption of 2847 W
The Antminer Z15 Pro (860Kh) - Used from Bitmain offers exceptional efficiency at 3.31 J/kSOL, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 860 KH/S, power consumption of 2847 W, and support for Equihash algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
Leituras aprofundadas sobre como escolher, implantar e operar essa classe de minerador — publicadas em leedminer.com.