全球发货
快速发往 70+ 国家,7–14 个工作日到货并带追踪。结账时可选快递升级。

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | NEXA Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $1.94 | $0.00 | 0.000000 NEXA |
| Weekly | $0.00 | $13.61 | $0.00 | 0.000000 NEXA |
| Monthly | $0.00 | $58.32 | $0.00 | 0.000000 NEXA |
| Yearly | $0.00 | $709.56 | $0.00 | 0.000000 NEXA |
Daily profit trends for NEXA
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with NexaPow
Coin profitability data is being refreshed.
Compare NEXA miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() DragonBall Miner A21 DragonBall Current | 3.4 GH/S | 1800 W | 529.41 J/Gh | $0.00 | Data unavailable | $6,999.00 | Viewing |

DragonBall
Current Product3.4 GH/S
1800 W
529.41 J/Gh
$0.00
| Manufacturer | DragonBall |
| Model | DragonBall Miner A21 (3.4Gh) |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | NexaPow |
| Hashrate | 3.4 GH/S |
| Power Consumption | 1800 W |
| Efficiency | 529.41 J/Gh |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 360x185x290(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 160 - 300V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 10 - 90 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model A21 from DragonBall mining NexaPow algorithm with a maximum hashrate of 3.4GH/S for a power consumption of 1800W
The DragonBall Miner A21 from DragonBall offers exceptional efficiency at 529.41 J/Gh, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 3.4 GH/S, power consumption of 1800 W, and support for NexaPow algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
关于如何选、部署、运营同类矿机的深度阅读——发布在 leedminer.com。