全球发货
快速发往 70+ 国家,7–14 个工作日到货并带追踪。结账时可选快递升级。

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | ETC Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.04 | $0.03 | $0.00 | 0.0042 ETC |
| Weekly | $0.25 | $0.23 | $0.02 | 0.0292 ETC |
| Monthly | $1.05 | $0.97 | $0.08 | 0.12 ETC |
| Yearly | $12.83 | $11.83 | $1.00 | 1.52 ETC |
Daily profit trends for EthereumClassic
Cryptocurrencies you can mine with Etchash
| Coin | Algorithm | Daily Revenue | Daily Profit | Daily Reward |
|---|---|---|---|---|
Ethereum ClassicETC | Etchash | $0.04 | $0.00 | 0.0042 ETC |
EticaEGAZ | Etchash | $0.00 | -$0.03 | 10.63 EGAZ |
Compare ETC miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Jasminer X4 BRICK (65Mh) Jasminer Current | 65 MH/S | 30 W | 0.46 J/Mh | $0.00 | N/A | $1,350.00 | Viewing |
![]() Bombax Miner EZ100 Bombax | 12.5 GH/S | 2300 W | 184 J/Gh | $4.28 | 2386 days | $10,199.00+655% | View |

Jasminer
Current Product65 MH/S
30 W
0.46 J/Mh
$0.00

Bombax
12.5 GH/S
2300 W
184 J/Gh
$4.28
| Manufacturer | Jasminer |
| Model | Jasminer X4 BRICK (65Mh) |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | Etchash |
| Hashrate | 65 MH/S |
| Power Consumption | 30 W |
| Efficiency | 0.46 J/Mh |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 257x100x200(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 200 - 240V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 5 - 95 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model X4 BRICK from Jasminer mining EtHash algorithm with a maximum hashrate of 65MH/S for a power consumption of 30W
The Jasminer X4 BRICK (65Mh) from Jasminer offers exceptional efficiency at 0.46 J/Mh, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 65 MH/S, power consumption of 30 W, and support for Etchash algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
关于如何选、部署、运营同类矿机的深度阅读——发布在 leedminer.com。