Spedizione globale
Spedizione internazionale tracciata con verifica di destinazione, imballaggio e requisiti doganali.

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | - Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $1.62 | $0.00 | 0.000000 - |
| Weekly | $0.00 | $11.34 | $0.00 | 0.000000 - |
| Monthly | $0.00 | $48.60 | $0.00 | 0.000000 - |
| Yearly | $0.00 | $591.30 | $0.00 | 0.000000 - |
Daily profit trends for -
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with -
Coin profitability data is being refreshed.
No mining pools found for -
Compare - miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Goldshell 1500W PSU Goldshell Current | - | 1500W | - | $0.00 | Data unavailable | $143.00 | Viewing |

Goldshell
Current Product-
1500W
-
$0.00
| Manufacturer | Goldshell |
| Model | Goldshell 1500W PSU |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | - |
| Hashrate | - |
| Power Consumption | 1500W |
| Efficiency | - |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | - |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | - |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | - |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | - |
| Altitude | ≤2000m |
Model 1500W PSU from Goldshell mining – algorithm with a maximum hashrate of – for a power consumption of 1500W
The Goldshell 1500W PSU from Goldshell offers exceptional efficiency at -, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of -, power consumption of 1500W, and support for - algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
Letture approfondite su come scegliere, distribuire e gestire questa classe di miner — pubblicate su leedminer.com.