全球出貨
快速出貨至 70+ 國家,7–14 個工作日到貨並附追蹤。結帳時可選快遞升級。

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | CKB Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $2.00 | $3.56 | -$1.56 | 1218.60 CKB |
| Weekly | $14.00 | $24.95 | -$10.95 | 8530.17 CKB |
| Monthly | $60.01 | $106.92 | -$46.91 | 36557.88 CKB |
| Yearly | $730.09 | $1,300.86 | -$570.77 | 444787.59 CKB |
Daily profit trends for Nervos
Cryptocurrencies you can mine with Eaglesong
| Coin | Algorithm | Daily Revenue | Daily Profit | Daily Reward |
|---|---|---|---|---|
Nervos NetworkCKB | Eaglesong | $2.00 | -$1.56 | 1218.60 CKB |
Compare CKB miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() iBeLink BM-N3 iBeLink Current | 25 TH/S | 3300 W | 132 J/Th | $1.56 | N/A | $980.00 | Viewing |

iBeLink
Current Product25 TH/S
3300 W
132 J/Th
$1.56
| Manufacturer | iBeLink |
| Model | iBeLink BM-N3 (25Th) |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | Eaglesong |
| Hashrate | 25 TH/S |
| Power Consumption | 3300 W |
| Efficiency | 132 J/Th |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 340x190x293(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 190 - 240V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 5 - 95 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model BM N3 from IBeLink mining Eaglesong algorithm with a maximum hashrate of 25TH/S for a power consumption of 3300W
The iBeLink BM-N3 from iBeLink offers exceptional efficiency at 132 J/Th, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 25 TH/S, power consumption of 3300 W, and support for Eaglesong algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
關於如何選、部署、運營同類礦機的深度閱讀——發表在 leedminer.com。