全球发货
快速发往 70+ 国家,7–14 个工作日到货并带追踪。结账时可选快递升级。

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | ALEO Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $0.39 | $0.00 | 0.000000 ALEO |
| Weekly | $0.00 | $2.72 | $0.00 | 0.000000 ALEO |
| Monthly | $0.00 | $11.66 | $0.00 | 0.000000 ALEO |
| Yearly | $0.00 | $141.91 | $0.00 | 0.000000 ALEO |
Daily profit trends for ALEO
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with zkSNARK
Coin profitability data is being refreshed.
Compare ALEO miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Goldshell AE Box Goldshell Current | 37 MH/S | 360 W | 9.73 J/Mh | $0.00 | Data unavailable | $210.00 | Viewing |

Goldshell
Current Product37 MH/S
360 W
9.73 J/Mh
$0.00
| Manufacturer | Goldshell |
| Model | Goldshell AE Box (37Mh) |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | zkSNARK |
| Hashrate | 37 MH/S |
| Power Consumption | 360 W |
| Efficiency | 9.73 J/Mh |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 198x150x96(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 100 - 240V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 5 - 95 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model AE Box from Goldshell mining zkSNARK algorithm with a maximum hashrate of 37MH/S for a power consumption of 360W
The Goldshell AE Box from Goldshell offers exceptional efficiency at 9.73 J/Mh, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 37 MH/S, power consumption of 360 W, and support for zkSNARK algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
关于如何选、部署、运营同类矿机的深度阅读——发布在 leedminer.com。