Weltweiter Versand
Nachverfolgbarer internationaler Versand mit Vorabprüfung von Ziel, Verpackung und Zollanforderungen.

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | BTC Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $0.00 | $0.00 | 0.000000 BTC |
| Weekly | $0.00 | $0.02 | $0.00 | 0.000000 BTC |
| Monthly | $0.00 | $0.10 | $0.00 | 0.000000 BTC |
| Yearly | $0.00 | $1.18 | $0.00 | 0.000000 BTC |
Daily profit trends for BTC
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with SHA-256
Coin profitability data is being refreshed.
Compare BTC miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() NMMiner TV NMMiner Current | 1060 KH/S | 3 W | 0.003 J/Kh | $0.00 | Data unavailable | $43.00 | Viewing |

NMMiner
Current Product1060 KH/S
3 W
0.003 J/Kh
$0.00
| Manufacturer | NMMiner |
| Model | NMMiner TV (1060Kh) |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | SHA-256 |
| Hashrate | 1060 KH/S |
| Power Consumption | 3 W |
| Efficiency | 0.003 J/Kh |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 45x35x40(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | 2x 12038 fans |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 5v |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 10 - 65 % |
| Altitude | ≤2000m |
Model TV from nmminer mining SHA-256 algorithm with a maximum hashrate of 1060 KH/S for a power consumption of 3 W
The NMMiner TV from NMMiner offers exceptional efficiency at 0.003 J/Kh, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 1060 KH/S, power consumption of 3 W, and support for SHA-256 algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
Vertiefende Artikel zur Auswahl, Inbetriebnahme und zum Betrieb dieser Miner-Klasse — veröffentlicht auf leedminer.com.