Expédition mondiale
Livraison internationale suivie avec vérification préalable de la destination, de l'emballage et des exigences douanières.

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | BTC Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $4.09 | $0.00 | 0.000000 BTC |
| Weekly | $0.00 | $28.65 | $0.00 | 0.000000 BTC |
| Monthly | $0.00 | $122.80 | $0.00 | 0.000000 BTC |
| Yearly | $0.00 | $1,494.02 | $0.00 | 0.000000 BTC |
Daily profit trends for BTC
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with SHA-256
Coin profitability data is being refreshed.
Compare BTC miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Bitdeer Sealminer A2 Pro Air(255Th) Bitdeer Current | 255 TH/S | 3790 W | 14.86 J/Th | $0.00 | Data unavailable | $3,596.00 - $3,672.00 | Viewing |

Bitdeer
Current Product255 TH/S
3790 W
14.86 J/Th
$0.00
| Manufacturer | Bitdeer |
| Model | Sealminer A2 Pro Air (255Th) |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | SHA-256 |
| Hashrate | 255 TH/S |
| Power Consumption | 3790 W |
| Efficiency | 14.86 J/Th |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | 197X365X292(mm) |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | Air |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | 200-240V AC |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | 10 - 90 % |
| Altitude | ≤2000m |
Bitdeer Sealminer A2 Pro Air (255Th/s) from Bitdeer mining SHA-256 algorithm with a maximum hashrate of 255TH/S for a power consumption of 3790W
The Bitdeer Sealminer A2 Pro Air(255Th) from Bitdeer offers exceptional efficiency at 14.86 J/Th, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of 255 TH/S, power consumption of 3790 W, and support for SHA-256 algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
Lectures approfondies sur le choix, le déploiement et l'exploitation de cette classe de miner — publiées sur leedminer.com.