Expédition mondiale
Livraison internationale suivie avec vérification préalable de la destination, de l'emballage et des exigences douanières.

Estimate your mining returns based on current market conditions
| Period | Revenue | Electricity Cost | Net Profit | - Mined |
|---|---|---|---|---|
| Daily | $0.00 | $1.62 | $0.00 | 0.000000 - |
| Weekly | $0.00 | $11.34 | $0.00 | 0.000000 - |
| Monthly | $0.00 | $48.60 | $0.00 | 0.000000 - |
| Yearly | $0.00 | $591.30 | $0.00 | 0.000000 - |
Daily profit trends for -
No historical data available
Cryptocurrencies you can mine with -
Coin profitability data is being refreshed.
No mining pools found for -
Compare - miners with similar hashrate or price
| Miner | Hashrate | Power | Efficiency | Daily Profit | Payback Period | Price | Action |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Goldshell 1500W PSU Goldshell Current | - | 1500W | - | $0.00 | Data unavailable | $143.00 | Viewing |

Goldshell
Current Product-
1500W
-
$0.00
| Manufacturer | Goldshell |
| Model | Goldshell 1500W PSU |
| Release Date | March 2024 |
| Algorithm | - |
| Hashrate | - |
| Power Consumption | 1500W |
| Efficiency | - |
| Weight | 15.4 kg |
| Dimensions | - |
| Noise Level | 75 dB |
| Cooling | - |
| Power Interface | 2x C19, 20A minimum |
| Input Voltage | - |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Recommended PSU | 4000W+ |
| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Storage Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Humidity | - |
| Altitude | ≤2000m |
Model 1500W PSU from Goldshell mining – algorithm with a maximum hashrate of – for a power consumption of 1500W
The Goldshell 1500W PSU from Goldshell offers exceptional efficiency at -, making it one of the most profitable miners in its class. With a hashrate of -, power consumption of 1500W, and support for - algorithm, it delivers impressive returns. Backed by manufacturer warranty and our professional support team.
Get answers to common questions about this miner
Lectures approfondies sur le choix, le déploiement et l'exploitation de cette classe de miner — publiées sur leedminer.com.